Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Wybór właściwych butów

ebuty

eButy

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Interesuje się wszystkim co związane z butami

Opis bloga

eButy - blog o modzie

mój avatar

archiwum

    2016
    Czerwiec
    Maj

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 103625 osób

Wybór właściwych butów

Wyszukując stosownych butów można poczuć się jak szukając przysłowiowej igły w stogu siana. Jakie powinny być doskonałe buty do biegania? Jakie będą przydatne do treningu na siłowni? Jakie ubrać do gry w piłkę nożną? To tylko niektóre z pytań, na które należy sobie odpowiedzieć. Jest jeszcze jedno: gdzie można znaleźć dla siebie obuwie? Cóż, poniższe wiadomości mogą być dla Ciebie nadzwyczaj pomocne.

Do biegania

Jeśli chodzi o bieganie musisz określić w jaki sposób to robisz. Znając swój chód będziesz w stanie określić dwa kluczowe elementy: stabilność i amortyzację. Stabilność będzie chronić stopy przed niepotrzebnymi ruchami, które mogą prowadzić do utraty zdrowia. Amortyzacja odpowiedzialna jest za absorpcję wstrząsów, żeby te nie oddziaływały na organizm. Osoby chore na płaskostopie potrzebują większej stabilności i amortyzacji.

Piłka nożna

Wybór właściwych butów do gry w piłkę nożną jest niezmiernie skomplikowany. Jeśli sport ten będzie uprawiany na trawie najlepiej wybrać buty z plastikowymi ćwiekami. Metalowe kolce będą odpowiednie na błotniste albo brudne boisko. Jeżeli będzie się biegać po sztucznej trawie kołki winny być mniejsze. Powodem jest to, iż sztuczne powierzchnie mają tendencję do „trzymania” się butów. Niższe buty wzmagają mobilność.

Koszykówka

Jednym z kluczowych czynników wpływających na obuwie jest pozycja, na której się gra. Jeżeli jest się zawodnikiem grającym z przodu pożądane będą buty z dużą amortyzacją i stabilnością, aby chronić nogi.

Na co dzień

Wybór butów na co dzień jest ponoć najłatwiejszy. W takim przypadku nie oczekujemy od nich przesadnej amortyzacji i stabilizacji.

Opublikowane dzięki https://lunaobuwie.pl/28-sandaly-damskie.


14:13:39 12/06/2016 [Powrót] Komentuj