Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Proste zasady stosownego ubioru

ebuty

eButy

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Interesuje się wszystkim co związane z butami

Opis bloga

eButy - blog o modzie

mój avatar

archiwum

    2016
    Czerwiec
    Maj

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 103625 osób

Proste zasady stosownego ubioru

Każde działanie podlega pewnym zasadom i nawet sposób stosownego ubioru powinien trzymać się paru sztywnych wskazówek. Jeśli uważasz, że starczy zakupić markowe ubrania i wszystko będzie pasować to jesteś w błędzie. To najważniejsza zasada: noszenie firmowych ubrań nie dokona, że będziesz od razu wyglądać dobrze. Markowa odzież może stać się podwaliną, lecz nigdy nie będzie starczającym warunkiem wyśmienitego wizerunku. Przyjrzyjmy się pewnym regułom, dzięki którym będziesz wiedział jak dobierać do siebie rzeczy.

Skoncentruj się na klasycznym wyglądzie

Trendy w modzie zmieniają się z każdą chwilą. Najlepszą rzeczą jaką możesz uczynić to ubieranie się w klasyczny sposób. Skoncentruj się na ubiorze, który nigdy nie wychodzi z mody i zawsze jest na topie. Szukaj kolorów, które najbardziej odzwierciedlają Twoje cechy osobowości.

Ignoruj znane marki

Ubieranie się musi być rozważne. Niezwykle istotna jest zasada, by nie stać się niewolnikiem tych wszystkich wiodących marek. Jeśli jesteś w stanie nabyć szalenie drogie ubrania znanej marki to musisz zadać sobie pytanie: czy rzeczywiście jest Ci to niezbędne? A może chcesz mieć tą rzecz w szafie tylko ze względu na markę? Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, iż taki sam styl, design i kolor osiągalne są w innym sklepie w cenie detalicznej, która będzie bardziej pasowała do Twego portfela.

Eksperyment z kolorami

Czarny, błękitny i granatowy to typowe kolory kierowane do mężczyzn. Jednak każdy może eksperymentować z kolorami, zwłaszcza z odcieniami i stonowanymi barwami.

Opublikowane dzięki Pilpol.


14:17:18 12/06/2016 [Powrót] Komentuj