Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Szukasz komfortowych butów? Oto wskazówki, które Ci w tym pomogą

ebuty

eButy

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Interesuje się wszystkim co związane z butami

Opis bloga

eButy - blog o modzie

mój avatar

archiwum

    2016
    Czerwiec
    Maj

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 103625 osób

Szukasz komfortowych butów? Oto wskazówki, które Ci w tym pomogą

Buty mogą być nadzwyczaj atrakcyjne ze względu na wygląd, natomiast faktem jest, że nie każde obuwie musi być wygodne dla Twoich stóp. Niektóre będą oszałamiać swoim designem, ale po kilku godzinach w nich spędzonych zaczniesz czuć ból. Jedynym sposobem na dobry wygląd i poczucie pewności siebie jest skupienie się na komforcie. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić aby zweryfikować, iż kupujesz najbardziej wygodne buty dla Twoich stóp.

Sugestia 1 - Zdecyduj się na noszenie butów z zaokrąglonymi „nosami”. One są najwspanialsze, gdyż zapewniają, iż palce nie będą zmuszane do nienaturalnych pozycji, które będą dla nich niedogodne. Można też wybrać okrągłe lub kwadratowe, o ile będziesz pewien, że będzie w nich wystarczająco dużo miejsca.

Sugestia 2 – Przed nabyciem utwierdź się, czy buty nie są dla Ciebie za ciężkie. Jeżeli są cięższe niż przeciętne obuwie to mało prawdopodobne że będzie się w nich dobrze chodzić. Mając na uwadze, że możesz być na nogach cały dzień powinieneś decydować się na lekkie obuwie, żeby zanadto nie obciążać nóg.

Wskazówka 3 – Spróbuj spaceru na twardej powierzchni. Wzmocniona wykładzina w większości sklepów obuwniczych może sprawić, że będziesz w stanie stwierdzić, czy w przyszłości będą one wygodne. Przed zakupem spróbuj więc pospacerować na powierzchni jak kafelki albo drewno.

Podpowiedź 4 – Rozważ stosowną amortyzację pod stopami w butach. Musisz upewnić się, że będziesz miał miękką podeszwę. Możesz to przetestować prędko przez „stukanie” podeszwą o posadzkę. Dźwięk jak pukanie do drzwi oznaczać będzie, że but nie posiada stosownej amortyzacji.

Więcej dowiesz się na lunaobuwie.pl.


14:18:01 12/06/2016 [Powrót] Komentuj